NOVĚ DLC KÓD U KAKTUSOVÉ KOČKY

Informace o dopravě

Je pro nás prioritou dodat Vaší zásilku v tom nejkratším čase, který je nám umožněn. Vzhledem k tomu, že tato zančka je založena studentem střední školy, tak nejsme schopni odesílat zásilky každý všední den po dobu celého roku. Všechny objednávky vždy odesíláme každý pátek a sobotu (Ve vyjímečných případech odesíláme i jiné dny).

Jde nám o to, aby na Vás zapůsobil celkový produkt prémiově již po otevření poštovní krabice a to je důvod proč se může stát, že vám obdržené produkty mohou dorazit ve vícero obalech.

Do každé objednávky přidáváme děkovnou kartu s motivem poslední kolekce na jedné straně a jednoduchý manuál k recyklaci obalového materiálu ze zásilky.

 

Základní informace o objednávkách:

Dopravce Země Cena dopravy Cena dobírky Max. váha
Zásilkovna - adresa CZ 89 Kč 17 Kč 5 kg
Zásilkovna - Z point CZ 64 Kč 17 Kč 5 kg
Zásilkovna - adresa SK 98 Kč 19 Kč 5 kg
Zásilkovna - Z point SK 75 Kč 19 Kč 5 kg


!!! - V případě, že chcete objednat do jiné země, než aktuálně máme v nabídce, tak nás prosím kontaktujte
prostřednictvím emailu
na adrese kontakt@just-line.cz

 

Dodací lhůty:

Všechny naše dodací lhůty platí pro všechny země uvedené v seznamu dopravců. (Česká Republika, Slovenská Republika)
Časový údaj značí počet dní od potvrzení objednávky, který si vyhrazujeme k dodání balíčku na Vaší adresu, nebo na pobočku dopravce.

Dodací lhůta se ve většině případech liší od dne podání objednávky. Pokud objednávku zaplatíte v neděli, tak Vám balíček, dorazí nejdříve za 7 dnů. Pokud objednávku zaplatíte v Pátek/Sobotu dopoledne, tak Vám zásilka bude odeslána hend v den objednání, nebo v pondělí odpoledne.

Dostupnost produktu Lhůta odeslání Lhůta dodání
Skladem 10 dní 2-4 dny
Vyprodáno --- ---
Předprodej 2-3 týdny 2-4 dny
Na dotaz Domluvou 2-4 dny
Objednáno 1-2 týdny 2-4 dny


Lhůta odeslání = vyhrazený čas, který máme k podání zásilky dopravci. Pokud tento čas nedodržíme, tak jako omluvu, vždy přidáváme dárek do objednávky. Nevztahuje se na dovolené a svátky.
Lhůta dodání = časový údaj, který udává dopravce na svém webu. (Neručíme za dodržení tohoto údaje)

 

Ekologie a životní prostředí:

Určitě již víte, že se zajímáme ve větším měřítku o životní prostředí a budoucnost naší planety Země. Každý produkt má již v ceně zabudovaný poplatek pro ekologické zabalení celé Vaší objednávky. Do každé objednávky přidáváme děkovnou kartu s motivem poslední kolekce na jedné straně a jednoduchý manuál k recyklaci obalového materiálu ze zásilky.

 


!!! - Pokud jste při placení zadali nesprávnou adresu, kontaktujte nás prosím do 24 hodin na adrese kontakt@just-line.cz abychom problém vyřešili.